3 Blok 48 Adet 3+1 Daireler

4.447 m2 Arsa Alanı
940,20 m2 İnşaat Alanı
3.506,80 m2 Yeşil Alan
1.000 m2 Kapalı Otopark İmkanı

DOĞRAMA : Doğramalar kalın seriden 1.sınıf PVC (Egepen, Winsa vb.), camlar ısı cam yapılacak.KAPILAR : Daire iç kapıları mobilya, daire dış kapıları iç kapılarla uyumlu mobilya kaplamalı çelik kapı kullanılacak.

ISITMA : Merkezi sistem ısıtma, kalorifer petekleri teknik şartnameye uygun kaloride ısı verecek dilimde ECA vb. markalardan yapılacak.

ASANSÖR : Çift hızlı, 8 kişilik kabinli, otomatik emniyetli krom kapılı, dijital kumandalı ve TSE standartlarına uygun malzemelerden yapılacak.

ELEKTRİK : Tesisatta kullanılan kabloların tamamı, otomatik sigortalar, kaçak akım röleleri vb. malzemeler TSE belgeli, priz ve anahtarlar her odaya yeterli sayıda konulacak.

TEMEL İZOLASYONU : Temel yalıtımlı olacak.

ÇATI İZOLASYONU : Çatı tabanı üzeri taş yünü kaplanarak gerekli yalıtım sağlanacak. Üzerine çatı yapılıp OSB ile kaplanarak kiremitle veya sac ile örtülecek. Çatı olukları 2.mm galvanizli sacdan özel imal edilecek.

DIŞ CEPHE İZOLASYONU : Dış cephe 13,5’luk tuğla ile örülüp üzeri mantolama (EPS) ile kaplanıp ince sıvası yapıldıktan sonra silikonlu dış cephe boyası ile mimari projeye uygun olarak boyanacak.

KAT ARALARINDA SES VE ISI İZOLASYONU : Katın tamamına asmolen tuğla uygulanacak. Ayrıca daire ortak duvarlarının arasına özel taş yünü yalıtım malzemesi kullanılarak ses geçirimsizliği sağlanacak.

BİNA GİRİŞİ : Bina girişleri mimari projeye uygun bir girişle kalın seri alüminyum pro lden çift kanatlı kapılı ve posta kutulu olarak inşa edilecek. Girişte lobi oluşturulacak, zemin ve yan duvarlar mimariye uygun kaplama malzemesiyle dekore edilecek.

OTOPARK : Mimari projeye istinaden otoparklar yapılacak ve daire başına 1 araç otopark yeri tesis edilecek.

ÇEVRE DÜZENLEMESİ : Sitenin etrafı cevre duvarıyla çevrilerek gerekli güvenlik sağlanacak. Bahçe düzenlemesinde peyzaj planına uygun olarak yeşillendirme yapılacak.

icplan1
icplan2
icplan3

SALON : Zemin laminant parke, tavan kenarları asma tavan ve ledli aydınlatma… Tavanlar beyaz tavan boyası ile boyanacaktır, duvarlar kaba sıva üzeri saten alçı ve boyanacaktır….

ODALAR : Zemin laminant parke, duvarlar ve tavan kaba sıva üzeri saten alçı ve boya olacaktır, bütün odalarda yeteri kadar topraklı priz…

MUTFAK : Tabanlar 1.sınıf seramik, yeteri kadar priz ve anahtar, bulaşık makinesi tesisatı yapılacak ve ocak için doğal gaz tesisatı kurulacaktır.

ANTRE : Tabanlar 1.sınıf 60×60 taban seramiği döşenecektir, duvarlar kaba sıva üzeri saten alçı ve boya, ayrıca led kanallı asma tavan yapılacak.Apartman girişi ile daire arasında iletişimi sağlamak için sesli ve görüntülü sistem kurulacak…

TUVALET : Tavana kadar 1.sınıf duvar seramiği, tabanlarda 1. sınıf taban seramiği, alaturka tuvalet taşı kullanılacaktır. Yarım ayaklı lavabo takılacak..

BANYO : Tavana kadar 1.sınıf seramik kullanılacak, tabanda 1.sınıf yer seramiği döşenecek, havlupan takılacak, temperli camlı duş kabini, gömme rezervuarlı asma klozet, lavabo, batarya takılı olacak.

BALKON : Tüm balkon tabanları 1.sınıf taban seramiği ile kaplanacak, elektrik prizi takılacaktır. Balkon korkulukları mimari projeye uygun olarak alüminyum pro lden yapılacak..

LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.